Má-li problém řešení, nemá cenu dělat si starosti, ... nemá-li, starosti nepomohou...

ČÍNSKÁ ASTROLOGIE

Vepř

30. prosince 2012 v 19:16

VEPŘ je opravdové zlatíčko. Jeho velkou předností je loajalita. Jako málokdo dokáže rychle odpouštět, je upřímný a srdečný. Za každou cenu udržuje mír a harmonii. V žádném případě nevyvolává konflikty a nezlobí se na nikoho moc dlouho. Je spíše milovník, než bojovník.

Pes

29. prosince 2012 v 21:37
PES je jedním z nejsympatičtějších znamení vůbec. Jednou z jeho velkých předností je, že se dokáže vcítit do pocitů jiných. Je pro něj naprosto přirozené pomáhat druhým. Altruismus je nedílnou součástí jeho osobnosti.

Kohout

1. září 2012 v 0:11


Charakter člověka narozeného ve znamení KOHOUTA je pestrobarevný. Snaží se, aby jeho život byl jedna velká párty. Ať se to lidem líbí nebo ne, chce být za každou cenu středem pozornosti. Ve společnosti srší vtipem a upřímností. Tyto vlastnosti se považují většinou za přednost, ale pro lidi, které "Kohouta" moc nemusí, to znamená aroganci a nesnesitelnost.

Opice

24. března 2012 v 18:46

Člověka zrozeného ve znamení OPICE je radost mít kolem sebe. Je velice zdvořilý, ale někdy se za přátelským vystupováním může skrývat pouze strategický tah. Dosáhne čehokoli, pokud má propracovaný plán.

Ovce (Koza)

14. ledna 2012 v 21:42

Člověk narozený ve znamení OVCE se vyznačuje neskrývanou láskou, starostlivostí a nesobeckostí. Je příjemný a srdečný. Takový člověk je obdařen velkou mírou soucitu a empatie.

Kůň

7. ledna 2012 v 22:29
Osoba narozená ve znamení KONĚ je společenská a má ráda venkovní aktivity. Dokáže dělat tisíc věcí najednou. Také je svéhlavá a jde přímo k věci. Mezi její velké přednosti patří, že se umí v momentě rozhodnout. To znamená, že bedlivě dává pozor, co se kolem něho děje. Vycítí ty nejjemnější nuance každé situace.

Had

26. prosince 2011 v 18:35

HAD je nejbystřejší a nejinteligentnější ze všech znamení. Tato osobnost je obdařena hlubokou moudrostí. Často mají velký vliv a autoritu. Díky tomu se stávají skvělými vůdci a učiteli. S "hadem" v domě nebudete nikdy hladovět.

Svou krásou a jedinečným šarmem okouzlí mnoho lidí kolem sebe. Jeho řečnické umění se "hadovi" hodí v mnoha situacích. Toto znamení je obestřeno tajemstvím. Nikdy se nedá přesně uhodnout, co si myslí. V žádném případě to ovšem neznamená, že je záludný. Spíše to znamená, že je ochranitelský a chce mít vše pod kontrolou.

Drak

21. prosince 2011 v 0:53

Mnoho lidí věří, že pokud se do rodiny narodí člověk ve znamení DRAKA, bude zábava. Pokud se v rodině objeví tři "draci" znamená to nezměrné štěstí a prosperitu. Těší se velké úctě.

Tito lidé mají mnoho energie a velké odhodlání. Jsou úspěšní ve všem, co dělají a cítí se dobře ve vedoucí pozici. Vždy si posouvají laťku o něco výš. Nebývají na nikom závislí, protože jsou příliš hrdí na svou samostatnost. Nevážou se k lidem, místům a ani pravidlům. Rádi prozkoumávají neznámá teritoria.

Králík

17. prosince 2011 v 22:41
Toto elegantní a jemné stvoření patří mezi ty nejoblíbenější. Ohromnou předností KRÁLÍKA je, že se snaží vždy udržet harmonii a mír všude kolem sebe.

Tygr

14. prosince 2011 v 1:25
Člověk narozený ve znamení TYGRA má přirozenou autoritu. Jsou opravdovými vůdci. Stanovují si často vysoké cíle na reálných základech a systematicky za nimi jdou. Štěstí a spokojenost cítí tehdy, když konečně splnili svou misi.

Bůvol

2. prosince 2011 v 15:50
Člověk narozen ve znamení BŮVOLA je pracovitý, trpělivý a se srdcem na dlani. Ovšem pozor, pod klidným a vyrovnaným zevnějškem se často skrývá prudký temperament. Proto byste neměli "bůvola" moc provokovat. Výhodou je, že člověk tohoto znamení má docela průhlednou osobnost. Neumí moc předstírat.

Myš (Krysa)

29. listopadu 2011 v 23:14
Člověk narozený ve znamení MYŠI bývá spolehlivý, inteligentní a pracovitý. Svých cílů chce vždy dosáhnout za každou cenu a tak rychle, jak jen to jde. Také, pokud možno, cestou nejmenšího odporu, kdy tento způsob vydává za "efektivnost".
 
 

Reklama