Má-li problém řešení, nemá cenu dělat si starosti, ... nemá-li, starosti nepomohou...

Kohout

1. září 2012 v 0:11 |  ČÍNSKÁ ASTROLOGIE


Charakter člověka narozeného ve znamení KOHOUTA je pestrobarevný. Snaží se, aby jeho život byl jedna velká párty. Ať se to lidem líbí nebo ne, chce být za každou cenu středem pozornosti. Ve společnosti srší vtipem a upřímností. Tyto vlastnosti se považují většinou za přednost, ale pro lidi, které "Kohouta" moc nemusí, to znamená aroganci a nesnesitelnost.


Dobře ví, jak je chytrý a rychlý. Pokud mu ukážete podporu, můžete si být jistí, že jste získali cenného přítele. Na druhou stranu, pokud jste se postavili na špatnou stranu, využije svojí silnou osobnost a udělá všechno proto, aby měl poslední slovo. Nerad prohrává a dá to patřičně najevo.

Pracuje tvrdě a je na něj spolehnutí. Pokud s ním spolupracujete, připravte se, že od vás bude chtít minimálně stejný výkon, jakého je schopen on sám. Bude nutné napnout všechny síly, abyste se mu vyrovnali. Nebojí se pořádně máknout kvůli týmu. Má někdy tendenci jít přes mrtvoly. Je takový velký buldozer, který smete všechno, co mu příjde do cesty. Je ovšem snem každého zaměstnavatele, protože si může být jistý, že zadaný úkol bude hotov v daném termínu.

Mezi jeho přednosti patří výmluvnost, zábavnost a inteligence. Dokáže dobře odhadnout člověka. Někdy se stane, že je až příliš kritický a mnohdy urazí. Vždy splní to, co někomu slíbí. Můžete se na něj kdykoli spolehnout.

Ve vztahu bývá věrný a partnera neopouští. Ovšem muž se může zatoulat. Je si vědom své krásy a občas si chce užít pozornosti. Žena se ráda stará o rodinné pohodlí a štěstí. Ke "Kohoutovi" se hodí např. "Had". Kohout mu přináší do života trochu zábavy. Bůvol zase pro Kohouta znamená stabilitu.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama