Má-li problém řešení, nemá cenu dělat si starosti, ... nemá-li, starosti nepomohou...

Opice

24. března 2012 v 18:46 |  ČÍNSKÁ ASTROLOGIE

Člověka zrozeného ve znamení OPICE je radost mít kolem sebe. Je velice zdvořilý, ale někdy se za přátelským vystupováním může skrývat pouze strategický tah. Dosáhne čehokoli, pokud má propracovaný plán.


Je velmi aktivní až hyperaktivní a chvíli neposedí. Stále má potřebu sám sebe překonávat. Jakmile pokoří jednu horu, vyhlíží další. Ve společnosti srší vtipem a nezkazí žádnou zábavu. Jako přítel je neocenitelný.

Člověk ve znamení "opice" je velmi zásadový. Ale pozor, jeho zásady se mohou v mnohém lišit od všeobecných měřítek. Jeho náhled a názor na život může být poněkud zvláštní. Ostatním se může zdát, že je často nerozumný. V takovém případě rád využije lsti, aby ostatní přesvědčil o své pravdě.

"Opice" si je velice dobře vědomá své vyjimečné inteligence. Mnohdy proplouvá úspěšně životem a nestojí ji to moc usilí. Má ráda výzvy. Lidi přitahuje jako magnet. Oplývá skvělým smyslem pro humor a mezi lidmi je velmi populární.

Kvůli vysoké inteligenci může působit arogantně. Nesnaží se vás nijak ponížit, pouze si opravdu myslí, že je chytřejší. Místo toho, aby dělal momentálně důležité věci, vrhá se s chutí do věci, které ho baví. Proto nikdy nic nedokončí.

Dává si záležet, jak ho vnímá okolí. Když se zrovna neřídí morálním kompasem, nevadí mu uchýlit se ke lži. Hlavně, že dosáhne svého.

Po pracovní stránce stmeluje tým. Dokáže jednotlivé členy přesvědčit, že dokáží cíle dosáhnout, pokud potáhnou za jeden provaz. Na druhou stranu je dobré si hlídat svá záda, pokud pracujete s "opicí". Má tendeci často měnit pracovní pozici. Jeho entuziasmus a motivace mu dlouho nevydrží.

Zamilovat se do člověka zrozeného ve znamení opice není nijak složité. Protějšek dokáže naprosto okouzlit. Snese partnerovi modré z nebe, ale srdce si nechá pro sebe. Není stavěný na dlouhodobé vztahy, rád si užívá na "horské dráze zamilovanosti". Nejlépe se mu daří ve vztahu s "Krysou" a "Drakem". Jejich aktivity a vrozená soutěživost fungují v harmonické symbióze.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Patrik Patrik | E-mail | 11. května 2013 v 11:55 | Reagovat

To je blbost čínské horoskopy takto napsat konkrétně.Tím pádem co je tu napsáno jsou všechny opice stejné v jednotlivídých živlech.Touto informaci hodnotím záporným hodnocením! ;->Znamení čínské astrologie jsem opice ve vodě .Zeptám se čtenářů jestli je někdo stejný?Jak je napsáno v tomto zkopírovaném textu? B-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama