Má-li problém řešení, nemá cenu dělat si starosti, ... nemá-li, starosti nepomohou...

Ovce (Koza)

14. ledna 2012 v 21:42 |  ČÍNSKÁ ASTROLOGIE

Člověk narozený ve znamení OVCE se vyznačuje neskrývanou láskou, starostlivostí a nesobeckostí. Je příjemný a srdečný. Takový člověk je obdařen velkou mírou soucitu a empatie.


Má rád originalitu a luxus. V žádném případě to není rozený vůdce. Vyhovuje mu, když mu někdo říká, co má dělat. Je pro něj lepší, když pracuje v týmu. Potřebuje cítit podporu vedení.

Své pocity nedává najevo přímo. Ten, kdo chce vědět, co se mu odehrává v hlavě, musí mít detektivní vlohy. Více se otevře lidem, kteří se k němu chovají s úctou, láskou a pochopením.

Vždycky je připraven pomoci druhým, proto se hodí na práci sociálního pracovníka. Dokáže vycítit potřeby ostatních a rád se stará o potřebné. Kamkoli vstoupí, nastane harmonie. Jeho osobnost je velice okouzlující.

Rozhodnost není silnou stránkou "ovce". Pokud se rozhodnout musí, bývá váhavá, stydlivá a pesimistická. Lehce se může stát, že ji bude někdo chtít využít. Potřebuje vedle sebe silnou osobnost, která ji bude chránit a vyvolá v ní jen to nejlepší.

Pracovně se uplatní také v umělecké sféře, ať je to hudba, design nebo film. Sedět za stolem jí nevyhovuje. Disciplína nepatří mezi silné stránky.

Mozku vládne srdce. Je velice romantická a ráda pro partnera dělá, co mu na očích vidí. Musí od svých partnerů cítit podporu a neustálou pozornost.

"Ovce" by neměla do všeho investovat tolik emocí. Měla by se naučit dělat pevná rozhodnutí a nespoléhat se na ostatní. Vybuduje si tak větší sebedůvěru.

Harmonii tvoří se zrozenci Prasete a Králíka.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kulicka Kulicka | Web | 14. ledna 2012 v 21:54 | Reagovat

Dobry clanek, mrkni na muj web

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama