Má-li problém řešení, nemá cenu dělat si starosti, ... nemá-li, starosti nepomohou...

Kůň

7. ledna 2012 v 22:29 |  ČÍNSKÁ ASTROLOGIE
Osoba narozená ve znamení KONĚ je společenská a má ráda venkovní aktivity. Dokáže dělat tisíc věcí najednou. Také je svéhlavá a jde přímo k věci. Mezi její velké přednosti patří, že se umí v momentě rozhodnout. To znamená, že bedlivě dává pozor, co se kolem něho děje. Vycítí ty nejjemnější nuance každé situace.


Miluje život se vším všudy. Rychle se zorientuje. Nastalé špatné situace rychle vyřeší a ještě je vylepší.

Ve vztazích je impulsivní povaha "koně" často překážkou. Myslí nejdříve na sebe a nestará se o to, co si myslí ostatní. Často to může zapříčinit, že cestou ztratí veškerý respekt. Pro vztah se často nadchne a je schopen obětovat všechno. Bohužel nadšení většinou velmi rychle vyprchá. Potřebuje čas, aby našel stabilitu. Měl by se usadit až v pokročilém věku. Jeho přelétavost a potřeba svobody každému nesedí.

Je velmi kreativní a vždy příjde s milionem úžasných nápadů. Musíte se ovšem ujistit, že stojí pevně nohama na zemi a vidí dopředu.

Přátele si nachází jednoduše. Ovládá pozorovatelské umění a vidí do duší lidí jako by to byla otevřená kniha. Přesně ví, co se odehrává v jejich mozku.

Už zmíněná impulsivnost může být jak přínosem, tak ničivou silou. V práci si velmi věří a se spolupracovníky vychází velmi dobře. Musíte rychle zjistit, jak s "koněm" držet krok. Je schopen vidět překážky, které se při plnění úkolu objeví.

"Kůň" by se měl naučit naslouchat drahocenným radám nebo dokonce varováním. Měl by se naučit tolerovat druhé a vidět dopředu. Musí si vybudovat smysl pro zodpovědnost. Měl by si uvědomit, že úspěch není sporadický. Skvělé trio tvoří s Tygrem a Psem.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama