Má-li problém řešení, nemá cenu dělat si starosti, ... nemá-li, starosti nepomohou...

Králík

17. prosince 2011 v 22:41 |  ČÍNSKÁ ASTROLOGIE
Toto elegantní a jemné stvoření patří mezi ty nejoblíbenější. Ohromnou předností KRÁLÍKA je, že se snaží vždy udržet harmonii a mír všude kolem sebe.


Rád se obklopuje krásnými věcmi a obléká si kvalitní šaty. Podle stejného klíče mívá zařízený byt i kancelář. Vyhýbá se jakýmkoli konfliktům nebo chaosu. Pokud by mělo být narušeno jeho pohodlí, promění se jeho roztomilý charakter v netečného a otráveného člověka.

Stěží se kdy rozčílí, proto je dobrý při uklidňování rozbouřených situací a emocí. Člověk, který se narodil v tomto znamení má mnoho přátel. Při prvním setkání je pro něj důležité zanechat co nejlepší první dojem. Bývá zdrženlivý a zdvořilý a stejné chování očekává i od ostatních.

Pokud se věci nevyvíjí podle jeho představ, dokáže dělat z komára velblouda. Nedává moc najevo své city, proto je docela těžké odhadnout, co si myslí. Měl by ubrat ze svých nároků.

"Králík" má smysl pro detail a dokáže dobře zhodnotit situaci nebo člověka. Ideální profesí je pro něj styk s veřejností, právo nebo poradenství. V práci je pečlivý a každý krok má promyšlený, proto nedělá chyby. Dobrou vlastností určitě je, že zná svoje hranice. Není moc schopen přijít s novými nápady a inovacemi.

Ve vztazích je věrný, milující a něžný. Dokáže vybudovat harmonický domov plný lásky. Dokáže naslouchat a poradit. Nejlépe si rozumí s Ovcí a Prasetem. Myš a Pes jsou také dobrými kamarády tohoto znamení.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 lara lara | E-mail | 10. dubna 2013 v 20:02 | Reagovat

Milují pana Budou :-) 4

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama