Má-li problém řešení, nemá cenu dělat si starosti, ... nemá-li, starosti nepomohou...

Had

26. prosince 2011 v 18:35 |  ČÍNSKÁ ASTROLOGIE

HAD je nejbystřejší a nejinteligentnější ze všech znamení. Tato osobnost je obdařena hlubokou moudrostí. Často mají velký vliv a autoritu. Díky tomu se stávají skvělými vůdci a učiteli. S "hadem" v domě nebudete nikdy hladovět.

Svou krásou a jedinečným šarmem okouzlí mnoho lidí kolem sebe. Jeho řečnické umění se "hadovi" hodí v mnoha situacích. Toto znamení je obestřeno tajemstvím. Nikdy se nedá přesně uhodnout, co si myslí. V žádném případě to ovšem neznamená, že je záludný. Spíše to znamená, že je ochranitelský a chce mít vše pod kontrolou.


Je velmi sofistikovaný a má jistý krok. Neuvidíte ho, že by při první příležitosti skákal radostí. Je velmi ambiciozní, ale pracuje s ledovým klidem. Kolem sebe je schopen nashromáždit mnoho zastánců a příznivců. Díky jeho jedinečné kráse dokáže beznadějně propadnout kouzlu "hada" skoro každý.

Za svým klidným zevnějškem se mu vaří emoce. Umí se ale skvěle soustředit a dosahuje mnoha úspěchů. Jeho argumenty nechávají ostatní s otevřenou pusou. Nikdy nedělá nic napůl. Přesně analyzuje situace a promění je ve vlastní výhodu. Nikdy "hada" nepodceňujte, i když se na první pohled zdá, že je introvert a radeji se drží v pozadí. Často se ukáže, že jeho způsob je ten pravý.

Ať pracuje na čemkoli, dělá to s přesností a stylově. Proces je pro něj stejně důležitý jako výsledek. Miluje dovolenou a jen tak se válet a odpočívat.

Vztahy prožívá s intenzitou sobě vlastní. V životě zažije několik románků, ale až najde toho pravého partnera, život bude plný romantiky a milostného dobrodružství. Ovšem pozor na žárlivost! Nebude pánem každé párty, ale jeho zvláštní fluidum přitáhne mnoho obdivovatelů.

Lidi kolem sebe snadno přesvědčí, aby udělali to, co "had" chce. Každý krok má přesně promyšlený. Měl by se naučit více důvěřovat a otevřít se. Něměl by v sobě zadržovat emoce a měl by je umět vyjádřit. Přátel mnoho nemá, ale jeho přátelství trvá celý život. Neustálý stres se může podepsat na jeho zdraví. Pro dlouhý život potřebují dostatek spánku.

Radost přináší "hadovi" Kohout a spolehlivost zase Bůvol. Rozumí si se silným Drakem. Mají společnou vášeň, sílu a houževnatost. Nejlepší spolupracovník je Myš.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama