Má-li problém řešení, nemá cenu dělat si starosti, ... nemá-li, starosti nepomohou...

Prosinec 2011

Had

26. prosince 2011 v 18:35 ČÍNSKÁ ASTROLOGIE

HAD je nejbystřejší a nejinteligentnější ze všech znamení. Tato osobnost je obdařena hlubokou moudrostí. Často mají velký vliv a autoritu. Díky tomu se stávají skvělými vůdci a učiteli. S "hadem" v domě nebudete nikdy hladovět.

Svou krásou a jedinečným šarmem okouzlí mnoho lidí kolem sebe. Jeho řečnické umění se "hadovi" hodí v mnoha situacích. Toto znamení je obestřeno tajemstvím. Nikdy se nedá přesně uhodnout, co si myslí. V žádném případě to ovšem neznamená, že je záludný. Spíše to znamená, že je ochranitelský a chce mít vše pod kontrolou.

Drak

21. prosince 2011 v 0:53 ČÍNSKÁ ASTROLOGIE

Mnoho lidí věří, že pokud se do rodiny narodí člověk ve znamení DRAKA, bude zábava. Pokud se v rodině objeví tři "draci" znamená to nezměrné štěstí a prosperitu. Těší se velké úctě.

Tito lidé mají mnoho energie a velké odhodlání. Jsou úspěšní ve všem, co dělají a cítí se dobře ve vedoucí pozici. Vždy si posouvají laťku o něco výš. Nebývají na nikom závislí, protože jsou příliš hrdí na svou samostatnost. Nevážou se k lidem, místům a ani pravidlům. Rádi prozkoumávají neznámá teritoria.

Králík

17. prosince 2011 v 22:41 ČÍNSKÁ ASTROLOGIE
Toto elegantní a jemné stvoření patří mezi ty nejoblíbenější. Ohromnou předností KRÁLÍKA je, že se snaží vždy udržet harmonii a mír všude kolem sebe.

Tygr

14. prosince 2011 v 1:25 ČÍNSKÁ ASTROLOGIE
Člověk narozený ve znamení TYGRA má přirozenou autoritu. Jsou opravdovými vůdci. Stanovují si často vysoké cíle na reálných základech a systematicky za nimi jdou. Štěstí a spokojenost cítí tehdy, když konečně splnili svou misi.

Přednáška 14. dalajlamy v Praze

12. prosince 2011 v 17:34 Jeho Svatost 14. dalajlama

Podívejte se na přednášku Jeho Svatosti 14. dalajlamy na téma "Hledání štěstí v nejistém světě", která se konala v Kongresovém centru v Praze.
Bůvol

2. prosince 2011 v 15:50 ČÍNSKÁ ASTROLOGIE
Člověk narozen ve znamení BŮVOLA je pracovitý, trpělivý a se srdcem na dlani. Ovšem pozor, pod klidným a vyrovnaným zevnějškem se často skrývá prudký temperament. Proto byste neměli "bůvola" moc provokovat. Výhodou je, že člověk tohoto znamení má docela průhlednou osobnost. Neumí moc předstírat.